Verkeer rond onze school in Urmond

In Urmond ontstaan er regelmatig onoverzichtelijke en dus gevaarlijke verkeerssituaties rondom de school omdat auto’s “half” op de stoep worden geparkeerd.

Kinderen en ouders worden hierdoor haast gedwongen om de straat op te lopen, dit willen we uiteraard niet! Parkeren op of in de nabijheid van het zebrapad is een onwenselijke actie en brengt de verkeersveiligheid van alle verkeersdeelnemers in gevaar. Parkeer uw auto daarom op een plek waar dit toegestaan en veilig is, of kom met de fiets / “benenwagen” richting school.

Ook onze leerlingen hebben een eigen rol en verantwoordelijkheid als het gaat om verkeersveiligheid. Wij brengen de afspraak met betrekking tot het met de fiets naar school komen nog eens onder de aandacht:

"Als je met de fiets naar school komt, stap dan af op het moment dat je bij de schoolpoort komt en loop met je fiets aan de hand richting de fietsenrekken. Als de school uit is, loop je met de fiets aan de hand van het schoolplein af en stapt pas buiten de schoolpoort op je fiets”

Wij vertrouwen en rekenen op de medewerking van alle ouders / verzorgers en leerlingen. We zijn immers samen verantwoordelijk voor de (verkeers) veiligheid van alle kinderen. Dank voor de medewerking!

Team locatie Urmond

Ed Austen

Ed Austen

conciërge
OBS De Maaskei
Stein en Urmond

Marij Bouts

Marij Bouts

OBS De Maaskei
Urmond

 

Ella Coert

Ella Coert

OBS De Maaskei
Stein en Urmond

Mart Cremers

Mart Cremers

OBS De Maaskei
Urmond

Eline Grobbee-Dewaide

Eline Grobbee-Dewaide

OBS De Maaskei
Stein en Urmond

 

Roel Dullens

Roel Dullens

locatieleider 
OBS De Maaskei
Urmond

 

Audrey Eijsvogels

Audrey Eijsvogels

OBS De Maaskei
Urmond

 

Margo Gelissen

Margo Gelissen

OBS De Maaskei
Urmond

 

Amely Grouwels

Amely Grouwels

onderwijsassistente
OBS De Maaskei
Urmond

Richi Jennen

Richi Jennen

managementassistente
OBS De Maaskei
Urmond en Stein

Paulien Kalkhoven

Paulien Kalkhoven

OBS De Maaskei
Urmond

Angel Pijpers-Tummers

Angel Pijpers-Tummers

OBS De Maaskei
Urmond

Sven van Roij

Sven van Roij

ICT-er
OBS De Maaskei
Urmond

 

Maurice Schrijen

Maurice Schrijen

directeur
OBS De Maaskei
Urmond en Stein

Maud van Sloun

Maud van Sloun

OBS De Maaskei
Urmond

 

Lianne Vinke

Lianne Vinke

intern begeleider
OBS De Maaskei
Urmond

Cindy Waltmans

Cindy Waltmans

onderwijsassistente
OBS De Maaskei
Urmond

Ieke Worms

Ieke Worms

OBS De Maaskei
Urmond

Groepsindeling Locatie Urmond

URMOND Schooljaar 2022 - 2023

Groepsindeling / groepsbezetting 

Groep 1 / 2 A       Juf Eline & juf Margo
Groep 1 / 2 B        Juf Ieke 
Groep 3       Juf Maud & meester Mart
Groep 4       Juf Paulien & juf Marij
Groep 5       Juf Angel  & meester Mart
Groep 6       Juf Audrey
Groep 7       Meester Roel & juf Marij
Groep 8       Meester Sven & meester Roy
         

*Zoals u hierboven heeft kunnen lezen is juf Eline zwanger. Hierdoor zal zij na de zomervakantie slechts beperkt aanwezig zijn. De werkzaamheden van juf Eline worden dan ook overgenomen door juf Ella. Zij zal zich binnenkort nader aan de kinderen en aan u voorstellen.
Meester Roel is 1 dag in de week vrij geroosterd om zich bezig te houden met locatie gebonden werkzaamheden. Meester Sven is 1 dag in de week vrij geroosterd om zich bezig te houden met ICT werkzaamheden (locatie Urmond & Stein). 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.