schoolgaard locatie Urmond

Onlangs is er een schoolgaard gerealiseerd op de locatie van onze school in Urmond.
 005 Urmond bs De Maaskei js gaard
Een schoolgaard is een "vergroend" schoolplein met een breed scala aan functies. Naast een speelplek voor kinderen dient een schoolgaard ook als ontmoetingsplek, een plek om te leren en om een relatie op te bouwen met de natuur. De schoolgaard is een uitdagende en gevarieerde speelplek voor de kinderen van onze school. In het najaar wordt de schoolgaard aangeplant met bomen, struiken en hagen. 
010 Urmond bs De Maaskei js gaard
012 Urmond bs De Maaskei js gaard
 

Team locatie Urmond

Ed Austen

Ed Austen

conciërge
OBS De Maaskei
Stein en Urmond

Marij Bouts

Marij Bouts

OBS De Maaskei
Urmond

 

Ella Coert

Ella Coert

OBS De Maaskei
Stein en Urmond

Mart Cremers

Mart Cremers

OBS De Maaskei
Urmond

Eline Grobbee-Dewaide

Eline Grobbee-Dewaide

OBS De Maaskei
Stein en Urmond

 

Roel Dullens

Roel Dullens

locatieleider 
OBS De Maaskei
Urmond

 

Audrey Eijsvogels

Audrey Eijsvogels

OBS De Maaskei
Urmond

 

Margo Gelissen

Margo Gelissen

OBS De Maaskei
Urmond

 

Amely Grouwels

Amely Grouwels

onderwijsassistente
OBS De Maaskei
Urmond

Richi Jennen

Richi Jennen

managementassistente
OBS De Maaskei
Urmond en Stein

Paulien Kalkhoven

Paulien Kalkhoven

OBS De Maaskei
Urmond

Angel Pijpers-Tummers

Angel Pijpers-Tummers

OBS De Maaskei
Urmond

Sven van Roij

Sven van Roij

ICT-er
OBS De Maaskei
Urmond

 

Maurice Schrijen

Maurice Schrijen

directeur
OBS De Maaskei
Urmond en Stein

Maud van Sloun

Maud van Sloun

OBS De Maaskei
Urmond

 

Lianne Vinke

Lianne Vinke

intern begeleider
OBS De Maaskei
Urmond

Cindy Waltmans

Cindy Waltmans

onderwijsassistente
OBS De Maaskei
Urmond

Ieke Worms

Ieke Worms

OBS De Maaskei
Urmond

Groepsindeling Locatie Urmond

URMOND Schooljaar 2022 - 2023

Groepsindeling / groepsbezetting 

Groep 1 / 2 A       Juf Eline & juf Margo
Groep 1 / 2 B        Juf Ieke 
Groep 3       Juf Maud & meester Mart
Groep 4       Juf Paulien & juf Marij
Groep 5       Juf Angel  & meester Mart
Groep 6       Juf Audrey
Groep 7       Meester Roel & juf Marij
Groep 8       Meester Sven & meester Roy
         

*Zoals u hierboven heeft kunnen lezen is juf Eline zwanger. Hierdoor zal zij na de zomervakantie slechts beperkt aanwezig zijn. De werkzaamheden van juf Eline worden dan ook overgenomen door juf Ella. Zij zal zich binnenkort nader aan de kinderen en aan u voorstellen.
Meester Roel is 1 dag in de week vrij geroosterd om zich bezig te houden met locatie gebonden werkzaamheden. Meester Sven is 1 dag in de week vrij geroosterd om zich bezig te houden met ICT werkzaamheden (locatie Urmond & Stein). 

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.